Ke zdraví a síle

Pro ty, kteří svůj život v době Covidu nevzdali a chtějí žít spokojeně a naplno.

  • Psychická a fyzická odolnost

  • Antistresové návyky

  • Zvládání pracovního tlaku

  • Střevní mikrobiom

  • NEvyčerpanost organismu

Přehrát video

Seminář Psychická a fyzická odolnost

Základ celkové odolnosti člověka. Techniky a informace, které by se měly učit už naše děti. Nejlépe nápodobou od nás, rodičů, aby se odolnost stala přirozenou součástí jejich života. Umíme to však my sami?

Přehrát video

Seminář Antistresové návyky

Většinou nemůžeme změnit stresory, které nás obklopují. Co však máme plně ve svých rukou je to, jak moc jim dovolíme, aby nás ničily.

Přehrát video

Seminář Jak zvládat tlak na pracovišti

Napadlo vás někdy, jak naše tělo fyziologicky reaguje na neustálý tlak? Kromě informací vás čeká spousta praktických technik.

Přehrát video

Seminář Střevní mikrobiom

Zdravé střevo je základ imunity. Pokud jej zaneseme potravinami, která sníží střevní propustnost, objeví se kromě obezity a zvýšeného cholesterolu i psychické potíže. Dá se to však změnit.

Přehrát video

Seminář Jak zvládnout vyčerpanost organismu

Možná jste už slyšeli pojem Adrenální vyčerpání. To je stav vyčerpání organismu vlivem dlouhodobého stresu. Dá se v tom spokojeně žít? Nedá. Dá se to napravit? Ano 🙂

Individuální trénink komunikace

Individuální trénink probíhá tváří v tvář na 5-10 sezeních á 2 hod ve vaší zasedačce. Během 2 setkání najdu vaši rezervu a zaměřím trénink na konkrétní dovednosti, které potřebujete rozvinout. Budeme pracovat s hlasem, tělem, postoji a odbornými informacemi. Podpořím autentičnost a sílu vašeho projevu. Nebudu vás lámat do pouček o správné gestikulaci a větné stavbě. Naučím vás, jak být autentický a jak podpořit své sdělení tělem i srdcem. Myslíte, že to nejde? Nebojte se, probudím ve vás sílu, která ještě spí.

Měkké dovednosti hlavou i srdcem

Školení o délce 1-2 dny pro skupinu max. 12 osob ve vaší zasedačce zaměřené podle potřeb skupiny na specifickou oblast soft skills. Nebudete se nudit, budete trénovat a naučíte se všechny teorie a principy používat. 

Jedinečný trénink leadershipu

Jak nejlépe prověříte a posílíte leadership? V opravdových podmínkách, kde budete muset nést reálné důsledky svých rozhodnutí. V zimní přírodě. Připravíme vás na zimní expedici a vyrazíme s vámi na 6-10 dní do přírody.

Expedicí se jako červená nit vine téma leadership. Každý den kromě putování přírodou probíhá i rozvojová část programu podpořená jednoduchými modely vedení lidí a zpětnou vazbou. Povedete tým neznámým terénem a příroda vám pravděpodobně nachystá zajímavé podmínky. Jak dobrým leaderem budete, tak dobře se bude dařit postup skupiny vpřed. Večer vám řeknou, jaký jste byl.

„Příroda je upřímný a opravdový spoluhráč. Moje osobní teplotní minimum -42 °C mi na Sibiři dalo prožít svou vnitřní sílu, odhodlání a vytrvalost. Něco, s čím budu žít už navždy.“
–⁠ Jana Haková